Příjemně chladivé klima v létě, útulné teplo v zimě. To jsou hlavní vlastnosti tepelné izolace značky ICYNENE®, kterou společnost MUSIL spol. s r.o. aplikuje do Vašeho interiéru za jediný den.
Do portfolia produktů Chytré izolace® patří kanadská tepelná izolace ICYNENE® měkká pěna H2Foam Lite, polotvrdá tepelná izolace IcyFoam Wall a Fasádní systémy. Komplexní nabídka produktů a vysoká odbornost našich zaměstnanců Vám zajistí dokonalou izolaci Vašeho domu od základů až po samotnou střechu. V zimě ušetříte za vytápění a v létě naopak Chytrá izolace® nepustí teplo dovnitř. Snadno si poradíme také třeba s izolací rozvodů tepla, nádrží, kontejnerů, vozidel, bazénů apod. Podívejte se níže na hlavní výhody našeho top produktu ICYNENE®. Nebo prostě jen zanechte na sebe kontakt a naši odborníci Vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnější izolace přesně pro Vaši stavbu.

Tepelná izolace ICYNENE® měkká pěna

Technické informace:

Otevřená buněčná struktura

Lambda 0,038

100 % rozpínavá na vodní bázi

Bez zápachu

Chrání ozonovou vrstvu

Bez HCFC, HFA, CFC

Bez FORMALDEHYDŮ

Testováno podle A+ podle ISO 16000-9

Samozhášivá

Nízké procento kouře

Klasifikace na požár E

Tepelná izolace ICYNENE®, produkt měkká pěna je díky otevřené buněčné struktuře difúzně otevřená. Dokáže „dýchat“ a propouští tak vzdušnou vlhkost včetně škodlivých látek ven z domu. Díky extrémně nízké nasákavosti nepotřebuje parozábranu a tím významně omezuje vznik rizika plísní, bakterií a zamezuje šíření alergenů. Nejrozšířenějším způsobem aplikace tepelné izolace ICYNENE®je nástřik mezi krokve na difúzní fólii. Nehrozí žádné sesednutí, smrštění nebo vznik tepelných mostů u hůře přístupných míst – například okolo střešních oken nebo za pozednicí. Z vnitřní strany Chytré izolace® se díky minimální nasákavosti pěny ICYNENE® v některých případech nemusí nepoužít parozábrana a k zaklopení se nejčastěji používá sádrokarton. Naši odborní zástupci Vám rádi zajistí i montáž sádrokartonu.

Podívejte se, jak probíhá realizace Chytré izolace® za jeden den, bez nutnosti zásahu do interiéru:

Dokonalá izolace ICYNENE® vytváří zcela kompaktní neprůvzdušnou vrstvu. Vzniklá bariéra zabraňuje proudění horkého vzduchu do interiéru a vytváří tak účinnou ochranu střešní konstrukce před přehřátím. V noci, když slunce přestane hřát, nevyzařuje díky difúzní otevřenosti izolace teplo do interiéru a vy a vaše děti můžete klidně spát v příjemném prostředí. Doporučujeme i větrat ale pouze v hodinách, kdy je vzduch nejchladnější. Tento typ pěny je na trhu již od roku 1986 a chrání stovky tisíc budov na celém světě.

Reference

Roman Kočíř
Praha – Modřany
Jiří Bednář
Petr Ontolčík
Krasonice
Zateplení podkroví Chytrou izolací® ICYNENE®
Aplikace na difúzní folii do SDK roštu . Celou realizaci zajišťuje firma Musil včetně SDK Rigips a PT Wurth.
Zateplení zámku v obci Kvasetice
Tým Chytré izolace® Icynene® měl zde za úkol zateplit podkrovní místnosti včetně obvodových stěn.
Kompletní zateplení dřevostavby Chytrou izolaci® Icynene®
Stěny a strop dokonale zateplené izolací Icynene od firmy Musil.
Zateplení zemědělské usedlosti Chytrou izolaci® ICYNENE®
Dokonalé zateplení podlahy a podkroví izolací Icynene.
Previous
Next

Ják probíhá spolupráce s námi?

Jako u našich dalších služeb montáže sádrokartonů, minerálních podhledů a zateplení vatou i pro realizaci podhledových systémů je klíčová osobní návštěva u zákazníka. Na základě jeho požadavků a dispozic budovy vytvoříme projekt.

01

Kontaktujte nás

02

Osobní schůzka

03

Kalkulace nabídky

04

Realizace zakázky

Chci nacenění zdarma

K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálně a zodpovědně od samého začátku. Naši odborníci s Vámi projdou: posouzení stávajícího nebo navrhovaného stavu, tepelně technické posouzení, upřesnění požadavků na požárně bezpečnostní řešení, využití termovize, využití dotace. Zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma. Děkujeme za Váš zájem!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.