Chytrá izolace® ICYNENE®

"Kdo to s námi jednou zkusil, neopustí firmu MUSIL."
Jak probíhá spolupráce s námi?
1
Kontaktujte nás
Nemusíte se obávat a naprosto nezávazně nás kontaktovat.
2
Osobní schůzka
Navážeme a lépe vaši poptávku probereme.
3
Kalkulace nabídky
S návrhem konkrétního projektu vypracujeme jeho cenovou kalkulaci.
4
Realizace zakázky
Náš ostřílený tým se pustí do práce. Výsledkem bude jak úspora tak váš komfort.
Příjemně chladivé klima v létě, útulné teplo v zimě. To jsou hlavní vlastnosti tepelné izolace značky ICYNENE®, kterou společnost MUSIL spol. s r.o. aplikuje do Vašeho interiéru za jediný den.
Do portfolia produktů Chytré izolace® patří kanadská tepelná izolace ICYNENE® měkká pěna H2Foam Lite, polotvrdá tepelná izolace IcyFoam Wall a Fasádní systémy. Komplexní nabídka produktů a vysoká odbornost našich zaměstnanců Vám zajistí dokonalou izolaci Vašeho domu od základů až po samotnou střechu. V zimě ušetříte za vytápění a v létě naopak Chytrá izolace® nepustí teplo dovnitř. Snadno si poradíme také třeba s izolací rozvodů tepla, nádrží, kontejnerů, vozidel, bazénů apod.

Podívejte se níže na hlavní výhody našeho top produktu ICYNENE®. Nebo prostě jen zanechte na sebe kontakt a naši odborníci Vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnější izolace přesně pro Vaši stavbu.

Výhody izolace ICYNENE®

Otevřená buněčná struktura
Lambda 0.038
100% rozpínavá na vodní bázi
Bez zápachu
Chrání ozonovou vrstvu
Bez HCFC, HFA, CFC
Bez FORMALDEHYDŮ
Testováno podle A+ podle ISO 16000-9
Samozhášivá
Nízké procento kouře
Klasifikace na požár E

Vlastnosti tepelné pěny ICYNENE®

Chytrá izolace® je systém zateplení izolační pěnou Icynene, která byla vyrobena a zkoušena v extrémních podmínkách Kanady. Díky jejím prokazatelně vynikajícím akustickým a tepelně izolačním vlastnostem, vzduchotěsná, trvanlivá a zabraňuje vzniku plísní. Icynene je jedním z nejoblíbenějších izolačních materiálů v Kanadě pro obytné budovy (střechy, stěny, podlahy…), ale i pro průmyslové a obchodní budovy. Nyní ji díky společnosti MUSIL s.r.o. můžete mít doma i Vy.

Realizace zateplení ICYNENE®

Tepelná izolace ICYNENE®, produkt měkká pěna je díky otevřené buněčné struktuře difúzně otevřená. Dokáže „dýchat“ a propouští tak vzdušnou vlhkost včetně škodlivých látek ven z domu. Díky extrémně nízké nasákavosti nepotřebuje parozábranu a tím významně omezuje vznik rizika plísní, bakterií a zamezuje šíření alergenů.

Nejrozšířenějším způsobem aplikace tepelné izolace ICYNENE®je nástřik mezi krokve na difúzní fólii. Nehrozí žádné sesednutí, smrštění nebo vznik tepelných mostů u hůře přístupných míst – například okolo střešních oken nebo za pozednicí. Z vnitřní strany Chytré izolace® se díky minimální nasákavosti pěny ICYNENE® v některých případech nemusí nepoužít parozábrana a k zaklopení se nejčastěji používá sádrokarton. Naši odborní zástupci Vám rádi zajistí i montáž sádrokartonu.
Podívejte se, jak probíhá rekonstrukce střechy za jeden den, bez nutnosti zásahu do interiéru:
Dokonalá izolace ICYNENE® vytváří zcela kompaktní neprůvzdušnou vrstvu. Vzniklá bariéra zabraňuje proudění horkého vzduchu do interiéru a vytváří tak účinnou ochranu střešní konstrukce před přehřátím.

V noci, když slunce přestane hřát, nevyzařuje díky difúzní otevřenosti izolace teplo do interiéru a vy a vaše děti můžete klidně spát v příjemném prostředí. Doporučujeme i větrat ale pouze v hodinách, kdy je vzduch nejchladnější.

Tento typ pěny je na trhu již od roku 1986 a chrání stovky tisíc budov na celém světě.
Prémiové řešení pro zateplení
Zkušený tým odborníků
Nejmodernější technologie
Špičkové materiály

Reference

Akustické podhledy, Brno
Zateplení Zámecké stáje Plandry
RD Miroslav v okresu Znojmo
RD Znojmo

Získejte cenovou kalkulaci zdarma

Pro rychlou kalkulaci slouží náš kontaktní formulář. Zanechte kontaktní údaje a my se Vám obratem ozveme.
+420 602 601 000
izolace@musil.cz
K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálně a zodpovědně od samého začátku. Naši odborníci s Vámi projdou: posouzení stávajícího nebo navrhovaného stavu, tepelně technické posouzení, upřesnění požadavků na požárně bezpečnostní řešení, využití termovize, využití dotace. Zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma. Děkujeme za Váš zájem!
Zobrazit kontakty
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme za odeslání formuláře
Omlouváme se ale odesílání selhalo. Zkuste to později.
Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.