Ukázky naší práce

"Kdo to s námi jednou zkusil, neopustí firmu MUSIL."
Dobrý den. Na podzim roku 2011 nám pracovníci společnosti Musil, spol. s.r.o., Jihlava, provedli zateplení stropu v prostorách půdy izolační hmotou ICYNENE (tzv. chytrá izolace). Celkem se jednalo o plochu 396,8 m2. Celou akci zvládli v podstatě za jeden pracovní den, bez jakéhokoliv omezení normálního fungování domu. Společnost nám na náš požadavek také zajistila výrobu, dodání a montáž revizních lávek ke komínům a rozvaděči TV antén. Celé záležitosti předcházelo výběrové řízení na základě nabídky, seznámení majitelů domu s technologií a zaměření před realizací. S prací a profesionálním přístupem společnosti Musil spol., s.r.o., jsme byli velmi spokojeni a stejně tak s jejich odvedenou prací.
Za vlastníky bytových jednotek Okružní, ve Žďáru nad Sázavou
Jaroslav Pejcha
Cau Pájo, jsem nadšenej! 😀 Venku pařák a v podkroví chládek 😀 ani klimu nebudu potřebovat :o)) Fakt úžasný a vyřid panu Musilovi, ze kudy budu chodit, tudy budu doporučovat! A za ten den si mašina vzala 66kWh, tak za cca 10h provozu průměr 6,6kWh. To jde. Diky moc a měj se fajn 🙂
Marek Klusáček
Dobrý den, pane Musile, celá akce proběhla v pořádku, musím velice pochválit Vaše pracovníky, odvedli skvělou práci, vše perfektně uklidili, kéž by všude pracovali takový lidé. S pozdravem,
Habčáková
Dobrý den pane Jaroši, tímto e-mailem bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši vstřícnost, ochotu a především profesionalitu při našem jednání a i následné dohodě o provedení zateplení Chytrou izolací. Velice kladně hodnotíme Váš přístup k zákazníkovi a také, že jste zodpověděl veškeré naše dotazy. Rovněž bychom chtěli poděkovat i pracovníkům, kteří samotnou aplikaci izolace dne 10.4.2015 na našem RD ve Vlkově prováděli. Vše řádně přikryli, aby nedošlo k znečištění oken i omítek, profesionálně provedli aplikaci přesně tak, jak bylo dohodnuto a také po práci vše uklidili. Jsme velice spokojeni, a přejeme firmě Musil, Vám, i všem zaměstnancům mnoho pracovních i osobních úspěchů. S pozdravem,
manželé Vrbkovi
Dobrý den, chtěli bychom tímto emailem vyjádřit naši spokojenost s prací Vašich zaměstnanců. Jelikož jejich úkolem nám vytvořit stropy před zhruba 4 měsíci, nejsme již bohužel schopni vyhledat jejich jména, což nás velice mrzí, ale stále doufáme, že dle našeho popisu budete schopni pochopit, koho máme na mysli. Jedná se o 2 pány ve věku kolem cca 50 let, jsou oba Slováci a my jsme si je pracovně pojmenovali "Mluvný" a "Nemluvný". Byli velice šikovní, práce jim šla krásně od ruky a chovali se velice profesionálně, přesto byli mili a neměli problém nám s čímkoli poradit. Mám zkušenosti ze své manažerské pozice ve velké nadnárodní firmě a můj muž je regionálním ředitelem velké české firmy a oba jsme se shodli, že tito 2 pánové pracovali opravdu nejlépe ze všech řemeslníků a dělají vaší firmě skvělé jméno (a měli jsme tu VELKÉ množství lidi). Prosím k těmto dvěma výjimečným pracovníkům, přiřad'me i pana Jaroše - což je pro Nás člověk, na svém místě a svojí neskonalou energii a pohodou nás dovedl energii a pohodou nás dovedl mezi vaše spokojené zákazníky. Pokud dle našeho popisu budete schopni dohledat tyto výjimečné pracovníky, můžete si poblahopřát k zaměstnancům, kteří by si bezesporu zasloužili minimálně slovní poděkování. Dekujeme za vaše služby a přejeme mnoho dalších takto spokojených zákazníků. S pozdravem
Ing. Filip Nikl
Dobrý den, jen krátce bych chtěl ještě jednou poděkovat vašim pracovníkům, nevím jejich jména, ale v tomto týdnu 14. - 15. 5. v našem domě ve Velešíně (okres Český Krumlov) prováděli aplikaci chytré izolace Icynene. Jejich práce to vypadá má výborný výsledek, ale velmi oceňuji jak jejich přístup, práci i celkové vystupování i prezentaci vaší firmy.To platí i na pana Modla. Važte si takových zaměstnanců ;-). Není to myšleno nijak ironicky, ale vážně. S pozdravem
Karel Klein ml.
No items found.
Zateplení Zámecké stáje Plandry
Dokonalé zateplení podkroví včetně všech složitých detailů.
No items found.
Akustické podhledy, Brno
Akustické podhledy ECOPHON ,SDK RIGIPS a příčky LIKO od firmy MUSIL.
No items found.
Velký Beranov a Puklice
Akustické podhledy RIGIPS a ECOPHON od firmy MUSIL.
No items found.
Montáž SDK Rigips
Tato stavba na Vysočině získala Rigips Trophy 2020.
No items found.
Zateplení podkroví Chytrou izolací ICYNENE ®
Zateplení podkroví Chytrou izolací ICYNENE ® na prkenný záklop do dřevěného roštu pro palubky – www.musil.cz – pobočka České Budějovice tel. 725939368.
No items found.
RD Miroslav v okresu Znojmo
Majitel v obci Miroslav zvolil jen samé kvalitní materiály na rekonstrukci svého podkroví, zvolil Chytrou izolaci ICYNENE® jako izolant. Dodávka zateplení byla vč. SDK systému Rigips Česká republika od jihlavské firmy Musil. Přejeme, ať se Vám dobře bydlí, v zimě pěkně v teploučku a v létě v příjemném klima pod Vaší střechou. Rádi by jste si tento komfort taktéž dopřáli?
No items found.
RD Znojmo
Zateplení podkroví na dřevěný záklop Chytrou izolací Icynene ® do předem připraveného sádrokartonového roštu , kde jsou všechny důležité detaily dokonale zatepleny. Firma Musil z Jihlavy má opravdu funkční řešení pro každou střechu , k ideálnímu zateplení bez tepelných mostů a různých překážek, které by měly narušit komfort příjemného a zdravého bydlení.
No items found.
RD Kamenný Újezd v okresu České Budějovice
Již několikáté zateplení Chytrou izolací ICYNENE® v Jižních Čechách v obci Kamenný Újezd, pro tentokrát stropu bungalovu. Šetřete chytře – Chytrá izolace ICYNENE® je správnou volbou pro Vaše bydlení.
No items found.
RD Bystřice nad Pernštejnem v okresu Žďár nad Sázavou
Moderní, ať už pasivní nebo nízkoenergetické bydlení vyžaduje nejpřísnější pravidla pro dokonalé zateplení obálky domu. Chytrá izolace ICYNENE® tyto požadavky splňuje na jedničku i s příslušnými certifikáty. Navíc je součástí programu Nová zelená úsporám. Rádi by jste se dozvěděli více? Obraťte se na nás, rádi poradíme, rádi vysvětlíme !!
No items found.
RD Blanné okres Znojmo
Když si spojíte dokonalé zateplení Chytrou izolací ICYNENE® a k tomu aplikátory od jihlavské firmy Musil, kteří ví a umí, vznikne Vám dlouhodobý pocit, že jste zvolili tu správnou kartu, která Vám zajistí komfortní bydlení v zimě pěkně v teploučku a v létě v příjemném chládečku. A to je přeci to, co od kvalitní a funkční izolace očekáváme nebo ne?? Dnes už o tom ví, i náš zákazník z obce Blanné na Znojemsku.
No items found.
Podkroví Český Rudolec
I toto podkroví toužilo po firmě Musil , kde realizovala provedené SDK v systému RIGIPS a samozřejmě hlavní role – Chytrá izolace ICYNENE® pro kterou není zateplení každého detailu Vaší střechy žádný problém. Složitá úžlabí, nároží a jiné složité detaily, kde by mohl vzniknou problém s nedostatkem izolace a vzniku slabého místa můžete pustit z hlavy a obrátit se v klidu na nás.
Jak probíhá spolupráce s námi?
1
Kontaktujte nás
Nemusíte se obávat a naprosto nezávazně nás kontaktovat.
2
Osobní schůzka
Navážeme a lépe vaši poptávku probereme.
3
Kalkulace nabídky
S návrhem konkrétního projektu vypracujeme jeho cenovou kalkulaci.
4
Realizace zakázky
Náš ostřílený tým se pustí do práce. Výsledkem bude jak úspora tak váš komfort.

Získejte cenovou kalkulaci zdarma

Pro rychlou kalkulaci slouží náš kontaktní formulář. Zanechte kontaktní údaje a my se Vám obratem ozveme.
+420 602 601 000
izolace@musil.cz
Máte dotaz ke konkrétní službě? Neváhejte oslovit naše specialisty. Rádi vám poradí například s výběrem materiálu, se sádrokartony nebo izolací.
Zobrazit kontakty
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme za odeslání formuláře
Omlouváme se ale odesílání selhalo. Zkuste to později.
Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.