Chytrá izolace® ICYNENE®

Už za
1 den
zateplíme i váš dům
Kalkulace zdarma
Uspoří až 70% za vytápění
Rychlá realizace
Již nikdy nebudete muset zateplovat
Jak probíhá spolupráce s námi?
1
Kontaktujte nás
Nemusíte se obávat a naprosto nezávazně nás kontaktovat.
2
Osobní schůzka
Navážeme a lépe vaši poptávku probereme.
3
Kalkulace nabídky
S návrhem konkrétního projektu vypracujeme jeho cenovou kalkulaci.
4
Realizace zakázky
Náš ostřílený tým se pustí do práce. Výsledkem bude jak úspora tak váš komfort.

Univerzální využití pro novostavby i rekonstrukce

Realizujeme izolace střech, zateplení podkroví a stropních konstrukcí stříkanou tepelnou izolací ICYNENE®.Zateplení také provádíme minerální izolací ROCKWOOL.
Omezíme tvorbu plísní a bakterií
Zvýšíme tepelný komfort domu

Stříkaná izolace ICYNENE®

0%
úspora
Zateplení pomocí stříkané izolace ICYNENE® je nejefektivnějším způsobem tepelné izolace. Dvousložková foukaná pěna až stonásobně zvětší svůj objem a vyplní i ty nejmenší spáry. Izolační pěna v zimě hřeje a v létě chladí, protože zamezuje pronikání tepla zvenčí. Díky tomu je izolační pěna ICYNENE® označována jako Chytrá izolace®. Zateplení střechy či podkroví Chytrou izolací® sníží tepelné ztráty až o 70 %.
Izolace střech
Zateplení podkroví
Zateplení stropů

Výhody Chytré izolace®

Rychle se aplikuje
Předností zateplení střech pomocí stříkané izolace je rychlá realizace. Kompletní zateplení půdy trvá pouze několik hodin. Zároveň se nemusíte obávat nepořádku. Izolace pěnou je přesná, bez odpadních zbytků a bez znečištění okolí. K pohledovému uzavření izolované vrstvy postačí pouze sádrokarton.
Zamezí vzniku plísní
Chytrá izolace® výborně odvádí interiérovou vlhkost. Otevřená buněčná struktura izolační pěny propouští nejen vzdušnou vlhkost, ale také škodlivé látky a tím výrazně omezuje vznik plísní, množení bakterií a šíření alergenů.
Je tvarově stálá a samozhášivá
Stříkané zateplení předčí jiné druhy izolantů svými vlastnostmi. Chytrá izolační pěna je, na rozdíl od izolace minerální vatou, tvarově stálá. U foukané pěny totiž nedochází k deformacím a sesuvům. Chytrá izolace® podkroví je naprosto zdravotně nezávadná, bez zápachu a bez formaldehydů. V neposlední řadě je foukaná izolace ICYNENE® samozhášivá a certifikovaná na odolnost vůči požáru ve třídě E.

Reference

RD Bystřice nad Pernštejnem v okresu Žďár nad Sázavou
RD Znojmo
RD Miroslav v okresu Znojmo
Zateplení Zámecké stáje Plandry
Prémiové řešení pro zateplení
Zkušený tým odborníků
Nejmodernější technologie
Špičkové materiály

Získejte cenovou kalkulaci zdarma

Dodejte vašim stěnám, příčkám a podhledům nový, hladký a čistý vzhled. Zvyšte tepelnou i akustickou izolaci vašeho interiéru. Využijte instalaci kvalitního sádrokartonového systému. Sídlíme v Jihlavě. Montáž sádrokartonů provádíme v kraji Vysočina, v Praze a dále v jižních Čechách i na jižní Moravě.
+420 602 601 000
izolace@musil.cz
K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálně a zodpovědně od samého začátku. Naši odborníci s Vámi projdou: posouzení stávajícího nebo navrhovaného stavu, tepelně technické posouzení, upřesnění požadavků na požárně bezpečnostní řešení, využití termovize, využití dotace. Zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma. Děkujeme za Váš zájem!
Zobrazit kontakty
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme za odeslání formuláře
Omlouváme se ale odesílání selhalo. Zkuste to později.
Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.