Chytrá izolace® ICYNENE®

V zimě hřeje, v létě chladí

Už za 1 den zateplíme i váš dům

Využijte nabídky cenové kalkulace zdarma.

Realizujeme izolace střech, zateplení podkroví a stropních konstrukcí stříkanou tepelnou izolací ICYNENE®.
Zateplení také provádíme minerální izolací ROCKWOOL.

Omezíme tvorbu plísní a bakterií

Zvýšíme tepelný komfort domu

0 %

úspora

Sníží tepelné ztráty až o 70 %

Zateplení pomocí stříkané izolace ICYNENE® je nejefektivnějším způsobem tepelné izolace. Dvousložková foukaná pěna až stonásobně zvětší svůj objem a vyplní i ty nejmenší spáry. Izolační pěna v zimě hřeje a v létě chladí, protože zamezuje pronikání tepla zvenčí. Díky tomu je izolační pěna ICYNENE® označována jako Chytrá izolace®. Zateplení střechy či podkroví Chytrou izolací® sníží tepelné ztráty až o 70 %.

Stříkaná Chytrá izolace® je vhodná pro:

Izolace
střech

Zateplení
podkroví

Zateplení
stropů

Rychle se aplikuje

Předností zateplení střech pomocí stříkané izolace je rychlá realizace. Kompletní zateplení půdy trvá pouze několik hodin. Zároveň se nemusíte obávat nepořádku. Izolace pěnou je přesná, bez odpadních zbytků a bez znečištění okolí. K pohledovému uzavření izolované vrstvy postačí pouze sádrokarton.

Zamezí vzniku plísní

Chytrá izolace® výborně odvádí interiérovou vlhkost. Otevřená buněčná struktura izolační pěny propouští nejen vzdušnou vlhkost, ale také škodlivé látky a tím výrazně omezuje vznik plísní, množení bakterií a šíření alergenů. Pro svou nízkou nasákavost zároveň Chytrá izolace® nepotřebuje parozábranu.

Je tvarově stálá a samozhášivá

Stříkané zateplení předčí jiné druhy izolantů svými vlastnostmi. Chytrá izolační pěna je, na rozdíl od izolace minerální vatou, tvarově stálá. U foukané pěny totiž nedochází k deformacím a sesuvům. Chytrá izolace® podkroví je naprosto zdravotně nezávadná, bez zápachu a bez formaldehydů. V neposlední řadě je foukaná izolace ICYNENE® samozhášivá a certifikovaná na odolnost vůči požáru ve třídě E.

Jak s námi probíhá spolupráce?

01

Kontaktujte nás

02

Osobní schůzka

03

Kalkulace nabídky

04

Realizace zakázky

Získejte zdarma cenovou nabídku

Nenechte zbytečně unikat teplo střechou. Snižte své náklady na vytápění. Dopřejte si skvělý teplotní komfort. Využijte stříkané zateplení izolační pěnou ICYNENE®. Stříkané izolace realizujeme po celé Vysočině, v jižních Čechách, na jižní Moravě a v Praze.

Zajímá vás cena stříkané Chytré izolace®? Zavolejte nám nebo vyplňte náš kontaktní formulář, cenovou kalkulaci vám zdarma připravíme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.