Ostatní produkty

Předchozí produkt
  • Tepelná izolace IcyFoam Basic
  • Tepelná izolace IcyFoam Quick Fill
  • Fasádní
    systémy
Následující produkt

Tepelná izolace IcyFoam Quick Fill

Nový výrobek IcyFoam Quick Fill je opravná pěnová sada určená pro opakované použití. Tento produkt je perfektním doplňkem na izolaci a těsnění malých  a nepravidelných prostorů. Můžete ho použít všude tam, kam nedosáhnou vysokotlaká zařízení.

Opravná pěnová sada IcyFoam QuickFill je určena pro opakované použití. Každá sada QuickFill je plně vybavena všem potřebným doplňky pro rychlou a snadnou práci.
S vynikajícími rozprašovacími a adhezními vlastnostmi lze tento výrobek použít pro všechny otevřené i špatně přístupné otvory.

Například: malé otvory, opravy po vodovodních a elektrických úpravách, slouží k utěsnění podkladních desek, k utěsnění těsnicích pásů, k výplni dutin.

 

 

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím infolinky
+420 602 601 000 nebo nám napište na izolace@musil.cz
a my vám rádi s výběrem izolace poradíme.

Chci nacenění zdarma

K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálě a zodpovědně od samého začátku. Proto odhad ceny nestřílíme jen tak od boku. Naši odborníci s Vámi projdou: posouzení stávajícího nebo navrhovaného stavu, tepelně technické posouzení, upřesnění požadavků na požárně bezpečnostní řešení, využití termovize, využití dotace. Nemusíte se o nic starat – pouze zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma. Děkujeme za Váš zájem!
nebo