Ostatní produkty

Předchozí produkt
  • Tepelná izolace IcyFoam Basic
  • Tepelná izolace IcyFoam Quick Fill
  • Fasádní
    systémy
Následující produkt

Tepelná izolace IcyFoam Basic

Tepelná izolace IcyFoam Basic,je vhodná k zateplení difuzně uzavřených skladeb ze strany interiéru. Vzhledem k uzavřené struktuře buněk, funguje v konstrukci jako parobzda. Díky nízké tepelné vodivosti, lze aplikovat i menší tloušťky. Výhodou je vysoká životnost, přilnavosti takřka ke všem povrchům, nesesedání a jednolitá izolační vrstva bez tepelných mostů.

Tento produkt je ideální pro použití ve všech oblastech včetně nerovných povrchů a obtížně přístupných otvorů. Izolační pěna s nízkým obsahem organických organických rozpouštěděl.

Aplikace je možná při běžné vlhkosti vzduchu a teplotami nad 10°C.

 

 

  •  

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím infolinky
+420 602 601 000 nebo nám napište na izolace@musil.cz
a my vám rádi s výběrem izolace poradíme.

Chci nacenění zdarma

K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálě a zodpovědně od samého začátku. Proto odhad ceny nestřílíme jen tak od boku. Naši odborníci s Vámi projdou: posouzení stávajícího nebo navrhovaného stavu, tepelně technické posouzení, upřesnění požadavků na požárně bezpečnostní řešení, využití termovize, využití dotace. Nemusíte se o nic starat – pouze zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma. Děkujeme za Váš zájem!
nebo