Reference

Petr Ontolčík

Krasonice

Moc díky za bezvadnou spolupráci, a to od nabídky až k realizaci. Komunikace s Vámi byla naprosto skvělá a kluci byli skutečně profesionálové, přesně jak jste sliboval. Vyhráli si jak se zabalením a zalepením všeho (a že těch kleštin nebylo zrovna málo), tak především se samotnou aplikací.

Otevřít galerii

Dlugoš

Kadaň

Pan Dlugoš ocenil nejen kvalitu provedení tepelné izolace Icynene, ale také rychlost, s jakou bylo celé dílo hotové. Zároveň nás pochválil i za způsob komunikace s ním. „Chlapi měli sice malé zpoždění, ale hned mi volali“, povídá, „Takže jsem hned věděl, co se děje…“.

Otevřít galerii

Milan Slezák

Lošany

O vaší firmě jsem se dozvěděl na facebooku. Potřeboval jsem zateplit vlastní dům. Ze zvědavosti jsem navštívil vaše webové stránky a zavolal na infolinku. Přidělený technický zástupce mi vysvětlil vlastnosti materiálu a výhody vyplývající z jeho aplikace. Kvalita produktu a přístup k mé osobě mě přesvědčil.  

Otevřít galerii

Zdeněk Bendl

Praha - Jesenice

O výrobku ICYNENE jsem se dozvěděl v  TV Receptáři. Když přišla vhodná doba, našel jsem si informace na internetu. Pak jsem oslovil OM , který mi podal veškeré technické informace. Produkt ICYNENE (CHYTRÁ IZOLACE),  se nám jeví jako nejlepší na trhu. Vlastní realizace byla zajímavá, rychlá, a hlavně účinná. Jsme velmi spokojeni.  

Roman Kočíř

Praha - Modřany

Nevěřili jsme tomu, že za pár hodin můžeme mít zateplenou celou střechu. Zaměstnanci firmy LIKO-S nás ale přesvědčili o tom, že to možné je. To co by trvalo několik dní a týdnů, bylo za pár hodin hotovo. A to i s finálním úklidem. Chceme Vám tímto poděkovat za kvalitní práci.    

Otevřít galerii

Roman Marcol

Petřvald u Kar.

Docela mě teď těší, když v současném velmi chladném období (duben, květen 2013), vidím jak z komínů sousedních domků stoupá dým skoro po celý den a nám sepne topení tak na hodinu denně... Za to můžeme poděkovat i zateplení střechy Vaší Chytrou izolací.

Otevřít galerii

Milan Sedláček

Nemšová

Som presvedčený, že udržaním takéhoto trendu, budete mať dostatok zakázok a bude rásť spokojnosť Vašich zákazníkov. Osobne budem doporučovať na základe mojích skúseností Vašu aplikáciu.

Otevřít galerii

Peter Čapkovič

Brno

Překvapila nás rychlost a zručnost montérů, kteří nástřik prováděli. Tímto chceme poděkovat celému realizačnímu týmu firmy LIKO-S za velmi profesionální přístup a kvalitu odvedené práce.   

Otevřít galerii

David Szendiuch

Brno - Maloměřice

Rád bych Vám ještě jednou touto cestou poděkoval za Váš profesionální přístup a perfektní organizaci celé akce. 

Otevřít galerii

Zdeněk Sedláček

Hradec Králové

Moc děkujeme za tak skvělou partu, co jste k nám poslal na zateplení půdy. Jsou to moc šikovní pracanti, zadanou práci odvedli na jedničku, proto zaslouží naši pochvalu. 

Otevřít galerii

Miriam Pokorná

Solosnica

Sme mimoriadne stastni, ze sme sa rozhodli pre sposob zateplenia chytrou izolaciou a uz sa tesime na zimu, pretoze teraz absolutne verime vasmu pracovnikovi, ktory po skonceni prace pri odchode poznamenal: V zimě tady budete topit svíčkama. 

Otevřít galerii

Jana Mankovická

Chudčice

Již dnes oceňuji účinky zateplení vašim systémem, teplo a klid, po kterém jsem toužila, si dnes opravdu užívám 

Otevřít galerii

Jiří Bednář

S příchodem zimy přišlo až neuvěřitelné překvapení. Jsem velice spokojen a všem doporučuji zateplení pěnou ICYNENE 

Otevřít galerii

Anna Žítková

Losiná

Zařadili jsme se mezi Vaše spokojené zákazníky a rádi Vás budeme doporučovat i svým známým.

Otevřít galerii

Milan Vávra

Javorník

Tým, který u mě aplikaci prováděl, byl velice profesionální a v pohodě. Vysvětlili a ukázali, co jsem chtěl vědět. Hlavně mě překvapili svým profesionálním přístupem k zateplení.

Jan Štěpánek

Lelekovice

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezvadný a skvělý přístup při realizaci zateplení 

Otevřít galerii

Michal Soudek

Nedvědice

S veškerou Vaší spolupráci jsem byl nadmíru spokojený, na všechny moje otázky jsem dostat patřičnou odpověď, s provedenou práci jsem velmi spokojený a už se "těším" na nadcházející zimu, abych vyzkoušet přínos zateplené nemovitosti 

Otevřít galerii

Jiří Matuška

České Budějovice

Celý průběh mohu hodnotit na jedničku. Velmi také oceňuji profesionální přístup a ochotu pracovníků vaší firmy při samotné realizaci. Rychlí, ochotní, velmi šikovní. 

Otevřít galerii

Petr Cymbál

Loděnice

Věřím, že izolační pěna byla dobrá volba a bude "v létě hladit a v zimě hřát"

Otevřít galerii

Miloš Šimiček

Ostrava

Musím konstatovat, že veškerá spolupráce s Vaši firmou od prvního kontaktu až po další realizaci proběhla naprosto bez problémů a s profesionálním přístupem všech zúčastněných

Otevřít galerii

Papšovci

Považská Bystrica

Netreba Vám teda hovoriť, akí sme Vám vďační za zateplenie, ktoré nás naozaj v letných extrémoch chladilo a v zimných hrialo 

Otevřít galerii

Josef Mokren

Říčany

Pan Peroutka mě, ale mile překvapil, jak si se vším bravurně poradil.

Danica Matejovičová

Štvrtok

Vaši pracovníci nás úplne dostali svojím slušným vystupovaním, profesionálnym prístupom k práci, odpovedali na pár našich otázok. Nezostal po nich žiadny neporiadok, nič nebolo poškodené, jednoducho stopercentná spokojnosť. 

Otevřít galerii

Pavlína Malinková

Ústí nad Labem

Chtěla bych Vám a celému kolektivu poděkovat za perfektní služby, které poskytujete k Vašim zakázkám. Budeme již jen čekat na chladné či velmi horké dny :-) 

Otevřít galerii

Jaroslav Lebeda

Čáslav

Pan Svatopluk Kalvostr a pan Ivo Rod předvedli velice profesionální přístup, s kterým jsme se po dobu naší stavby ještě nesetkali 

Otevřít galerii

Rudolf Kuběna

Pardubice

Děkuji ještě jednou za profesionálně odvedenou práci, věřím, že moje stavba Vám bude sloužit jako další pozitivní reference

Juraj Jurkovič

Edelstal

Dozvedel som sa na adresu vašej společosti, že ste moc chytrá firma, rovnako ako je chytrá izolácia.

Otevřít galerii

Jaroslav Jochec

Jezernice

Realizace izolace střechy našeho rodinného domu byla zvládnuta přímo ukázkově, byl to hotový "koncert"

Kamila Girčáková

Vracov

Teď už nemám pochybnosti o tom, že Icynene je skutečnou jedničkou mezi izolačními materiály, která ve spojení s partou dobrých pracovníků tvoří základ dobře fungující firmy 

Otevřít galerii

Petr Fiřt

Pchery

Stoprocentně odvedená práce, vstřícnost, lidskost a ochota by mohla být logem vašich zaměstnanců 

Otevřít galerii

Jindřich Beja

Praha

Byl jsem velice překvapen jak perfektní práci odvedli 

Otevřít galerii

Jaroslav Šimek

Petřvald

Vysoce profesionální přístup 

Otevřít galerii

Hana Balážová

Bučovice

Kvalitní produkt a výborná práce zaměstanců

Chci nacenění zdarma

K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálě a zodpovědně od samého začátku. Proto odhad ceny nestřílíme jen tak od boku. Naši odborníci s Vámi projdou: posouzení stávajícího nebo navrhovaného stavu, tepelně technické posouzení, upřesnění požadavků na požárně bezpečnostní řešení, využití termovize, využití dotace. Nemusíte se o nic starat – pouze zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma. Děkujeme za Váš zájem!
nebo