Průběh izolace

První kontakt

První kontakt s naší společností vede přes poptávkový formulář, telefon nebo e-mail, který najdete na našem webu. Domluvit se na osobním setkání na místě stavby je nejlepší cestou, jak identifikovat problém s únikem tepla nebo nadměrnou vlhkostí, a připravit kvalitní návrh izolace pro novostavbu.

Dle místa stavby je Vám přidělen technik, který s Vámi vše nezávazně probere.

Analýza

Náš technik nejdříve zanalyzuje situaci, navštíví Vaši stavbu a poradí Vám se vším co bude potřeba. V zimním období provede termovizi.

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit komplexní řešení pro celou stavbu. Zajistíme rekonstrukci stávající střechy či střechu novou. Přípravíme stavbu na sádrokartony včetně jejich zaklopení a dokončení. Vše řešíme s našimi prověřenými autorizovanými partnery.

Návrh optimálního řešení

Následně vám navrhne nejlepší řešení a skladbu izolace pro daný objekt. V případě zájmu vypracujeme i tepelný posudek, ve kterém najdete jak účinnost celé skladby, tak i prostupy a kondenzace vlhkosti. Pokud žádná z našich pěn nebude vhodná pro řešení vašeho problému, pokusíme se navrhnout skladbu z jiných materiálů a i tato služba je samozřejmě zdarma.

Aplikace Chytré izolace

Po odsouhlasení nabídky a podepsání objednávky vás v dohodnutém termínu navštíví naši profesionální a proškolení aplikátoři. Postarají se o zabalení oken a dveří, navíc po sobě perfektně uklidí a při předání s vámi projdou stavbu do nejmenšího detailu.

Chci nacenění zdarma

K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálě a zodpovědně od samého začátku. Proto odhad ceny nestřílíme jen tak od boku. Naši odborníci s Vámi projdou: posouzení stávajícího nebo navrhovaného stavu, tepelně technické posouzení, upřesnění požadavků na požárně bezpečnostní řešení, využití termovize, využití dotace. Nemusíte se o nic starat – pouze zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma. Děkujeme za Váš zájem!
nebo