PARTNERSKÁ SPOLUPRÁCE

27. 2. 2018

PARTNERSKÁ SPOLUPRÁCE

Spolupráce se společností NOVABRIK vždy přinese spoustu zajímavých realizací, kde uplatníme naši tepelnou izolaci měkkou pěnou Icynene® a fasádní systém společnosti NOVABRIK.
A co je odvětrávaná fasády a jak to vypadá?
Provětrávaná fasáda plní podobnou funkci stejně jako lidská kůže. Chrání budovu před negativními vlivy okolí, dýchá a pomáhá regulovat optimální teplotu v objektu, čímž vytváří zdravé prostředí....
Stěny jsou ošetřeny tepelnou izolací která nezadržuje vodu, ale propouští páry. Vrchní viditelnou vrstvu provětrávané fasády tvoří obkladové fasádní desky nebo panely. Ty si můžete vybrat v nejrůznějších typech a odstínech.

Chci nacenění zdarma

K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálě a zodpovědně od samého začátku. Proto odhad ceny nestřílíme jen tak od boku. Naši odborníci s Vámi projdou: posouzení stávajícího nebo navrhovaného stavu, tepelně technické posouzení, upřesnění požadavků na požárně bezpečnostní řešení, využití termovize, využití dotace. Nemusíte se o nic starat – pouze zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma. Děkujeme za Váš zájem!
nebo