Knihovna pro architekty

Vítáme Vás v Knihovně architektů!

Jsme rádi, že jste navštívili stránku technické podpory ICYNENE. Najdete zde ucelenou databázi typových detailů konstrukčního řešení izolace obvodových stěn, střechy, stropů a podlah. Nedílnou součástí jsou certifikáty a protokoly s informacemi o tepelně izolačních vlastnostech, akustice, nasákavosti, prostupu vodních par a hygieny. Zde uvedené informace jsou dostupné ke stažení ve formátu PDF a DWG a to vše k vašemu volnému použití v projektové dokumentaci.

Nezapomínáme ani na řešení šitá na míru vašich projektů. Víme, že typové řešení není aplikovatelné na všechny případy a proto nám můžete poslat dotaz. Náš tým odborníků udělá vše potřebné pro vaši spokojenost. Nabízíme inovativní přístup ve formě zasílání detailů upravených na míru konkrétního zákazníka společně s výstupem z programu TEPLO, který je určen pro základní tepelně technické posouzení skladby stavební konstrukce z hlediska prostupu tepla a vodní páry.

Věříme, že vám tento přístup pomůže zjednodušit a urychlit přípravu konstrukčních řešení a projektové dokumentace.

 

Za tým Chytré izolace

Marián Streda
Technický ředitel divize Energy

Chci nacenění zdarma

K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálě a zodpovědně od samého začátku. Proto odhad ceny nestřílíme jen tak od boku. Naši odborníci s Vámi projdou: posouzení stávajícího nebo navrhovaného stavu, tepelně technické posouzení, upřesnění požadavků na požárně bezpečnostní řešení, využití termovize, využití dotace. Nemusíte se o nic starat – pouze zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma. Děkujeme za Váš zájem!
nebo