Ostatní produkty

Předchozí produkt
  • Tepelná izolace IcyFoam Basic
  • Tepelná izolace IcyFoam Quick Fill
  • Fasádní
    systémy
Následující produkt

Fasádní
systémy

Co je to provětrávaná fasáda?

Provětrávaná fasáda plní podobnou funkci stejně jako lidská kůže. Chrání budovu před negativními vlivy okolí, dýchá a pomáhá regulovat optimální teplotu v objektu, čímž vytváří zdravé prostředí.

Stěny jsou ošetřeny tepelnou izolací Icynene®, která nezadržuje vodu, ale propouští páry. Vrchní viditelnou vrstvu provětrávané fasády tvoří obkladové fasádní desky nebo panely. Ty si můžete vybrat v nejrůznějších typech a odstínech.

Desky provětrávané fasády jsou stálobarevné, mrazuvzdorné a odolné proti povětrnostním vlivům. Fasádní panely jsou přitom připevněny na rošt tak, že je dělí od tepelné izolace vzduchová mezera o šířce 4 cm. Z obou vrstev fasády se tak dobře odvádí vlhkost, v létě se vnitřní plášť domu snadněji ochlazuje.

Výhody Provětrávaných fasád

  • Stěna je po zateplení odvětrávaná, nedochází ke vzniku vlhkosti a kondenzaci vody.
  • Objekt se díky proudění vzduchu v létě rychleji ochlazuje a nedochází k přehřívání.
  • Montáž provětrávaných fasád je snadná a rychlá. Provádí se suchou cestou.
  • Výměna fasádní desky je jednoduchá, což oceníte v případě jejího poškození.

 

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím infolinky
+420 602 601 000 nebo nám napište na izolace@musil.cz
a my vám rádi s výběrem izolace poradíme.

Chci nacenění zdarma

K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálě a zodpovědně od samého začátku. Proto odhad ceny nestřílíme jen tak od boku. Naši odborníci s Vámi projdou: posouzení stávajícího nebo navrhovaného stavu, tepelně technické posouzení, upřesnění požadavků na požárně bezpečnostní řešení, využití termovize, využití dotace. Nemusíte se o nic starat – pouze zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma. Děkujeme za Váš zájem!
nebo